KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada

KOMUNIKAT TENISOWA TALENTIADA ZIELONA GÓRA 2024 15.06.2024

KOMUNIKAT TENISOWA TALENTIADA PUŁAWY 2024

KOMUNIKAT TENISOWA TALENTIADA BIELKSO-BIAŁA 2024

KOMUNIKAT TENISOWA TALENTIADA POZNAŃ 2024

KOMUNIKAT TENISOWA TALENTIADA KRAKÓW 2024

KOMUNIKAT TENISOWA TALENTIADA TORUŃ 2024

KOMUNIKAT TENISOWA TALENTIADA GDAŃSK 2024

KOMUNIKAT TENISOWA TALENTIADA WARSZAWA 2024

Obowiązujące konkurencje podczas Eliminacji Regionalnych oraz Półfinałów Ogólnopolskich | Tenisowa Talentiada 2024

KONKURENECJE, KTÓRE BĘDĄ OBOWIĄZYWAĆ PODCZAS POSZCZEGÓLNYCH ETAPÓW:

ELIMINACJE REGIONALNE:

- Konkurencje sprawnościowe - zgodne z przepisami
- Konkurencje paratenisowe - 3.2A, 3.4A, 3.4B, 3.1B, 3.4C
- Konkurencje tenisowe - 4.3B, 4.1A, 4.3A, 4.1B, 4.1C

PÓŁFINAŁY OGÓLNOPOLSKIE:

- Konkurencje sprawnościowe - zgodne z przepisami
- Konkurencje drużynowe - zgodne z przepisami
- Konkurencje paratenisowe - 3.2A, 3.4B, 3.1B, 3.3B, 3.4C
- Konkurencje tenisowe - 4.3B, 4.1C, 4.3A, 4.1D, 4.3C
________________________________________________

Przepisy KJOM Tenisowa Talentiada 2024

Kinder Joy of moving Tenisowa Talentiada 2024

KJOM Tenisowa Talentiada 2024 - rozkład jazdy:

Najważniejsze zmiany w tegorocznej edycji:

- Zwycięzcy eliminacji awansują bezpośrednio do Wielkiego Finału (8 drużyn);
- Wielki finał będzie rozgrywany na 24 drużyny;
- Do półfinałów w Radomiu i Poznaniu awansuje po 16 drużyn (tak jak w ubiegłym roku);
- Awans do Wielkiego finału wywalczy po 8 drużyn z każdego półfinału;
- Nie ma dzikich kart dla organizatorów oraz zwycięzców ubiegłorocznej edycji.

ETAP I - eliminacje regionalne - 8 lokalizacji:


08.06.2024 - Organizator: Kujawsko Pomorski Związek Tenisowy.
Miejsce rozgrywania eliminacji - MOSIR Toruń ul. Przy Skarpie 4. (Eliminacje dla województwa kujawsko-pomorskiego);

08.06.2024 - Organizator: Akademicki Związek Sportowy Poznań
Miejsce rozgrywania eliminacji: Akademicki Związek Sportowy Poznań, ul. Noskowskiego 25, Poznań (Eliminacje dla województwa wielkopolskiego i łódzkiego);

09.06.2024 - Organizator: BKT Advantage Bielsko-Biała
Miejsce rozgrywania eliminacji: BKT Advantage Bielsko-Biała ul. Ceramiczna 20, Bielsko-Biała (Eliminacje dla województwa śląskiego i opolskiego);

09.06.2024 - Organizator: Gdańska Akademia Tenisowa
Miejsce rozgrywania eliminacji: Gdańska Akademia Tenisowa, ul. Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk (Eliminacje dla województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego);

09.06.2024 - Organizator: Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa/Polski Związek Tenisowy
Miejsce rozgrywania eliminacji: Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa, ul. Piaseczyńska 71, Warszawa (Eliminacje dla województwa mazowieckiego i podlaskiego);

09.06.2024 - Organizator: Szkolny Klub Tenisowy Smecz Puławy
Miejsce rozgrywania eliminacji: MOSIR Puławy, ul. Wróblewskiego 1, Puławy
(Eliminacje dla województwa lubelskiego i świętokrzyskiego);

09.06.2024 - Organizator: Klub Tenisowy Błonia Kraków
Miejsce rozgrywania eliminacji: Klub Tenisowy Błonia Kraków (małopolskie i podkarpackie);

15.06.2024 - Organizator: Klub Tenisowy Żary
Miejsce rozgrywania eliminacji - MOSIR Zielona Góra, ul. Sulechowska 37, Zielona Góra
(Eliminacje dla województwa lubuskiego i dolnośląskiego).

Liczba drużyn awansująca z poszczególnych eliminacji do półfinałów:

Do Półfinałów w Poznaniu:

- Bielsko-Biała - 4 drużyny z miejsc od 2-5 w klasyfikacji generalnej;

- Zielona Góra - 4 drużyny z miejsc od 2-5 w klasyfikacji generalnej;

- Poznań - 4 drużyny z miejsc od 2-5 + 2 drużyny z miejsc 6 i 7 przesunięta zostaje do półfinału w Radomiu;

- Gdańsk - 4 drużyny z miejsc od 2-5 w klasyfikacji generalnej.

Do Półfinału w Radomiu:

- Warszawa - 6 drużyn z miejsc od 2-7 w klasyfikacji generalnej;

- Kraków - 3 drużyny z miejsc od 2-4 w klasyfikacji generalnej;

- Toruń - 2 drużyny z miejsc od 2-3 w klasyfikacji generalnej;

- Puławy - 3 drużyny z miejsc od 2-4 w klasyfikacji generalnej;

+ szósta i siódma drużyna w klasyfikacji generalnej w Poznaniu.


ETAP II - Półfinały Ogólnopolskie

01.09.2024 - Akademicki Związek Sportowy Poznań, ul. Noskowskiego 25, Poznań
01.09.2024 - MOSIR Radom - Akademia Tenisowa Masters Radom, ul. Bulwarowa 19, Radom


ETAP III - Wielki Finał Ogólnopolski

13-15.09.2024 - Park Tenisowy Olimpia Poznań, ul. Warmińska 1, Poznań - 24 drużyny z całej Polski.

Awansują:

- 8 zwycięskich drużyn z eliminacji regionalnych - te drużyny będą rozstawione w Wielkim Finale, drogą losowania na poszczególne linie drabinki (Drabinka na 32 Drużyny)
- 8 drużyn, które zajęły miejsca od I-VIII w półfinale w Radomiu
- 8 drużyn, które zajęły miejsca od I-VIII w półfinale w Poznaniu


ZGŁOSZENIA DOKONUJECIE NA ADRESY:

- Warszawa - talentiadawarszawa@pzt.pl

- Bielsko-Biała - talentiadabielsko@pzt.pl

- Zielona Góra - talentiadazielonagora@pzt.pl

- Gdańsk - talentiadagdansk@pzt.pl

- Poznań - talentiadapoznan@pzt.pl

- Kraków - talentiadakrakow@pzt.pl

- Puławy - talentiadapulawy@pzt.pl

- Toruń - talentiadatorun@pzt.pl

POBIERZ DRUK ZGŁOSZENIA OBOWIĄZUJĄCEGO W 2024 ROKU
---------------------- | ------------------------

Scenariusz Wielkiego Finału KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada

Scenariusz Półfinału KINDER joy of moving Tenisowa Talentiada 2023

Takie same konkurencje, taki sam układ rozgrywek dla rozgrywek w Radomiu oraz Poznaniu :)

Bawcie się dobrze!

Agnieszka Dziedzic i Paweł Marciszewski :)

Komunikat Półfinał KINDER Joy of moving | RADOM

Komunikat Półfinał KINDER Joy of moving | POZNAŃ (Olimpia)

Wyniki eliminacji regionalnych 03.09.2023 - KINDER Joy of Moving Tenisowa Talentiada

Aneks - Instrukcja dot. przeprowadzenia konkurencji eliminacji 2023. CAŁA POLSKA

Ruszyły zapisy do KINDER Joy of Moving Tenisowa Talentiada!

Ruszyły zapisy do KINDER Joy of Moving Tenisowa Talentiada!
Od dziś (07.08) do 31.08.2023 kluby tenisowe z całej Polski mogą zgłaszać się do udziału w XXI edycji rozgrywek KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada.

Wydarzenie podzielone będzie na trzy etapy – eliminacje, półfinały oraz wielki finał, które rozegrane zostaną we wrześniu br. w kilkunastu obiektach w całej Polsce.
KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada to największy w skali Polski projekt z zakresu upowszedniania gry w tenisa, organizowany przez Polski Związek Tenisowy we współpracy z firmą Ferrero. Celem inicjatywy jest promocja aktywnego stylu życia przez wspólną sportową zabawę.
Program oraz zasady przeprowadzenia rozgrywek zostały opracowane tak, aby równocześnie bawić i rozwijać!
W rozgrywkach biorą udział drużyny mieszane (50/50 dziewczynki i chłopcy w wieku do 10 roku życia), co znakomicie wpływa na budowę umiejętności społecznych. Natomiast ćwiczenia będące podstawą rozgrywek, pozytywnie rozwijają motorykę u najmłodszych.
Podczas zeszłorocznej edycji wydarzenia pobity został rekord liczby drużyn uczestniczących w rozgrywkach – było ich aż 140.

Wierzymy, że w tym roku jeszcze więcej drużyn z całej Polski przystąpi do projektu i razem z nami będzie bawić się sportem!
Co warte podkreślenia, to fakt, iż na każdym z trzech etapów rozgrywek na uczestników czekać będą pakiety startowe od KINDER Joy of moving, a sam udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Pierwszy z trzech etapów rozgrywek odbędzie się w pierwszą niedzielę września (03.09) w 10 lokalizacjach:

· Gdańska Akademia Tenisowa I Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk
· MOSIR Toruń (KORTY TENISOWE) I Przy skarpie 4, Toruń
· Krakowski Klub Sportowy Olsza I Błonia 1, Kraków
· MOSiR Zielona Góra (KORTY TENISOWE) I Sulechowska 37, Zielona Góra
· Klub Tenisowy Górnik Bytom I Tarnogórska 5, Bytom
· Szkolny Klub Tenisowy „Smecz” Puławy I Wróblewskiego 1, Puławy
· Miejski Klub Tenisowy I Żeromskiego 117, Łódź (Park Poniatowskiego)
· Lotnicza Tennis Club I Lotnicza 72, Wrocław
· Akademicki Związek Sportowy Poznań I Nosowskiego 25, Poznań
· Warszawa I Marymoncka 42, Warszawa

Kolejny z etapów, czyli półfinały odbędą się w dwóch lokalizacjach w terminie 16.09.2023:

· Akademicki Związek Sportowy Poznań I Nosowskiego 25, Poznań
· MOSiR Radom (KORTY TENISOWE) I Bulwarowa 19, Radom

Natomiast Wielki Finał rozgrany zostanie w terminie 22-24.09.2023 w Centrum szkoleniowym Polskiego Związku Tenisowego „Kozerki” w Grodzisku Mazowieckim. W finałowym etapie rozgrywek na uczestników czekać będą fantastyczne nagrody rzeczowe oraz finansowe, a także moc atrakcji jak wizyta w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Jak się zgłosić do rozgrywek? Wejdź na stronę www.tenisowatalentiada.pl do zakładki ROZGRYWKI -> ZAPISY i postępuj zgodnie z instrukcją. Pamiętaj, że każda lokalizacja ma swój dedykowany adres zgłoszeniowy.

Do dzieła!

Formularz zgłoszeniowy do 21. edycji KINDER Joy of Moving Tenisowej Talentiady


Formularz zgłoszeniowy (KARTA DRUŻYNY) dla Klubów znajduje się poniżej.

Wszystkie szczegóły scenariusze oraz formularze znajdują się również na stronie www.tenisowatalentiada.pl

Schemat rozgrywek KINDER Joy of Moving Tenisowej Talentiady 2023

Schemat rozgrywek KINDER Joy of Moving Tenisowej Talentiady 2023

03.09.2023 - Eliminacje KINDER Joy of Moving Tenisowej Talentiady!

3 września 2023 roku odbędzie się XXI edycja KINDER Joy of Moving Tenisowej Talentiady.

Eliminacje odbędą się w 10 miastach na obiektach:

1. Bytom - KS Górnik Bytom
2. Warszawa - Hutnik Warszawa
3. Wrocław - Olimpijski Club Wrocław
4. Puławy - MOSIR Puławy
5. Gdańsk - GAT Gdańsk
6. Łódź - MKT Łódź
7. Toruń - MOSIR Toruń
8. Kraków - Błonia Kraków
9. Zielona Góra - MOSIR Zielona Góra
10. Poznań - AZS Poznań

Zgłoszenia nadsyłacie do 31.08.2023 bezpośrednio do organizatorów na adres:

BYTOM | talentiadabytom@pzt.pl
GDAŃSK | talentiadagdansk@pzt.pl
KRAKÓW | talentiadakrakow@pzt.pl
ŁÓDŹ | talentiadalodz@pzt.pl
POZNAŃ | talentiadapoznan@pzt.pl
PUŁAWY | talentiadapulawy@pzt.pl
TORUŃ | talentiadatorun@pzt.pl
WARSZAWA | talentiadawarszawa@pzt.pl
WROCŁAW | talentiadawroclaw@pzt.pl
ZIELONA GÓRA | talentiadazielonagora@pzt.pl


Pamiętajcie o stronie www.tenisowatalentiada.pl na której będą znajdować się wszsytkie najważniejsze informacje dotyczące rozgrywek.

Do zobaczenia na kortach!

Znamy Finalistów KINDER Joy of moving Tenisowej Talentiady!

Sobota stała pod znakiem zapytania: kto w jubileuszowej 20 edycji KINDER Joy of moving Tenisowej Talentiady wystąpi w Wielkim Finale w Poznaniu?

Już wszystko wiemy! Po niezwykle zaciętej walce oraz świetnym poziomie rozgrywek nie tylko pod względem umiejętności, ale też organizacyjnym prezentujemy finałowe 16. zespołów, które wystąpią w dniach 16-18.09.2022 na obiekcie AZS Poznań.

1. AT Masters Radom I
2. Hutnik Warszawa
3. WTS Deski Warszawa
4. AM Tenis
5. AT Masters Radom II
6. MKT Stalowa Wola
7. Andy Węgrów
8. AT Tenis Kozerki
9. Asy Parku Tenisowego Olimpia
10. BKT Team Bielsko-Biała
11. Skróty Parku Tenisowego Olimpia
12. Błyskawice AZS Poznań
13. Zielonogórski Klub Tenisowy
14. Sopot Tenis Klub
15. GAT Gniezno
16. Calisia Tenis Pro

Serdecznie gratulujemy i widzimy się w Poznaniu!


ZBIORCZE WYNIKI ELIMINACJI KINDER JOY OF MOVING TENISOWEJ TALENTIADY - MAMY REKORD!

140 drużyn z całej Polski rywalizowało w jubileuszowej 20 edycji KINDER Joy of moving Tenisowej Talentiadzie!

KOMUNIKATY DOT. PÓŁFINAŁÓW KINDER JOY OF MOVING TENISOWA TALENTIADA 2022

Adresy zgłoszeń KINDER Joy of moving Tenisowej Talentiady 2022

Eliminacje rozgrywamy 4 września 2022r. w następujących miastach:

BYTOM | talentiadabytom@pzt.pl
GDAŃSK | talentiadagdansk@pzt.pl
KRAKÓW | talentiadakrakow@pzt.pl
ŁÓDŹ | talentiadalodz@pzt.pl
OLSZTYN | talentiadaolsztyn@pzt.pl
POZNAŃ | talentiadapoznan@pzt.pl
PUŁAWY | talentiadapulawy@pzt.pl
SZCZECIN | talentiadaszczecin@pzt.pl
STALOWA WOLA | talentiadastalowawola@pzt.pl
TORUŃ | talentiadatorun@pzt.pl
WARSZAWA | talentiadawarszawa@pzt.pl
WROCŁAW | talentiadawroclaw@pzt.pl
ZIELONA GÓRA | talentiadazielonagora@pzt.pl

Komunikaty Eliminacji KJOM Tenisowej Talentiady 2022

KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada 2022 - to już 20 lat!

Rok 2022 jest dla KINDER Joy of moving Tenisowej Talentiady wyjątkowy.

To już 20 lat, kiedy tenisowe talenty biorą udział w tych wyjątkowych rozgrywkach.

W tym roku eliminacje odbędą się aż w 13 miejscowościach jednocześnie - 4 września 2022 podczas Narodowego Dnia Tenisa.

 

Miasta, które gościć będą młodych tenisistów to:

1. Bytom - do półfinałów awansują 2 drużyny

Organizator: KS Górnik Bytom, ul. Tarnogórska 5, Bytom

2. Wrocław - do półfinałów awansują 2 drużyny

Organizator: Olimpijski Club Wrocław, al. I.J.Paderewskiego 35, Wrocław

3. Zielona Góra - do półfinałów awansują 2 drużyny

Organizator: KT Żary, MOSiR ul. Sulechowska 37, Zielona Góra

4. Poznań - do półfinałów awansuje 5 drużyn

Organizator: Park Tenisowy Olimpia Poznań, ul. Warmińska 1, Poznań

5. Szczecin - do półfinałów awansuje 1 drużyna

Organizator: Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters, al. Wojska Polskiego 126, Szczecin

6. Gdańsk - do półfinałów awansuje 1 drużyna

Organizator: KT GAT Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk

7. Łódź - do półfinałów awansują 2 drużyny

Organizator: MKT Łódź, ul. Żeromskiego 117. Łódź

8. Stalowa Wola- do półfinałów awansuje 1 drużyna

Organizator: Miejski Klub Tenisowy, ul. Skoczyńskiego 3, Stalowa Wola

9. Warszawa - do półfinałów awansuje 6 drużyn

Organizator: Hutnik Warszawa, ul. Marymoncka 42, Warszawa

10. Kraków - do półfinałów awansują 2 drużyny

Organizator: Krakowski Klub Sportowy Olsza, ul. Błonia 1, Kraków

11. Olsztyn - do półfinałów awansuje 1 drużyna

Organizator: KS Budowlani Olsztyn, ul. Olimpijska 5, Olsztyn

12. Puławy - do półfinałów awansują 3 drużyny

Organizator: SKT Smecz, ul. Wróblewskiego 1, Puławy

13. Toruń - do półfinałów awansują 2 drużyny

Organizator: Kujawsko-Pomorski Związek tenisowy MOSiR, ul. Przy Skarpie 4, Toruń

 

ELIMINACJE: rozgrywamy trzy konkurencje: sprawnościowe, paratenisowe i tenisowe

PÓŁFINAŁY oraz WIELKI FINAŁ: rozgrywamy cztery konkurencje: sprawnościowe, gry drużynowe, paratenisowe i tenisowe.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń - 29 sierpnia 2022!
Koordynatorem tegorocznej
KINDER Joy of moving Tenisowej Talentiady jest Paweł Marciszewski, zaś konsultantem w sprawach organizacyjno-merytorycznych Agnieszka Dziedzic.

 

Półfinały - w Poznaniu (AZS Poznań, Zygmunta Noskowskiego 25) i Radomiu (Korty MOSiRu Radom ul. Bulwarowa 19) - 10 września 2022,

Finał - w Poznaniu (AZS Poznań, Zygmunta Noskowskiego 25) - 16-18 września 2022.

 

Trenujcie, zgłaszajcie się - już niedługo pojawi się komunikat dot. zgłoszeń!

KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada 2022 - to już 20 lat!

SCHEMAT ROZGRYWEK KJOM TENISOWEJ TALENTIADY

W załączonym pliku znajdą Państwo schemat rozgrywek KINDER Joy of moving Tenisowej Talentiady 2022.
KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada 2021
ukryj
KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada 2021

KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada - wyniki finałowe

KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada - wyniki finałowe
Tegoroczne rozgrywki Tenisowej Talentiady dobiegły końca. Uczestnicy dali z siebie wszystko! Poziom rozgrywek był niezwykle wysoki! Poniżej klasyfikacja końcowa:

I - Calisia Tenis Pro I - KKS Włókniarz 1925 Kalisz
II - Break Avengers - KT Break Warszawa
III - AT Masters I - AT Masters Radom
IV - Bydgoska Akademia Tenisowa
V - Błyskawice - AZS Poznań
VI - Waleczne Orły - KSS Tenis Pro Dobczyce
VII - Calisia Tenis Pro II - KKS Włokniarz 1925 Kalisz
VIII - Herosi - TKS Kros Tarnowo Podgórne
IX - Szybkie Piłeczki - AZS Poznań
X - Urwisy - WTS DeSki Warszawa
XI - AT Masters II - AT Masters Radom
XII - MKT Stalowa Wola I - MKT Stalowa Wola
XIII - Wygrana w Kieszeni - AZS Łódź
XIV - Dream Team - STK Sopot
XV - UKS Sokół-ASY Białystok
XVI - Kortowo 1 - Kortowo Tennis Club Poznań

KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada - komunikat FINAŁ

KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada - wyniki półfinałów

KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada - komunikaty PÓŁFINAŁY

KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada - wyniki eliminacji

KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada - komunikaty organizatorów

KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada - edycja 2021

W tym roku eliminacje do KINDER Jom Tenisowej Talentiady odbędą się aż w 14 miejscowościach jednocześnie - 5 września 2021. Miasta, które gościć będą młodych tenisistów to:

1. Bytom - do półfinałów przejdą 2 drużyny,
2. Wrocław - do półfinałów przechodzą 2 drużyny,
3. Zielona Góra - do półfinałów przechodzi 1 drużyna,
4. Poznań - do półfinałów przechodzi 5 drużyn,
5. Szczecin - do półfinałów przechodzą 2 drużyny,
6. Gdańsk - do półfinałów przechodi 1 drużyna,
7. Łódź - do półfinałów przechodzą 2 drużyny,
8. Radom - do półfinałów przechodzi 1 drużyna,
9. Warszawa - do półfinałów przechodzi 5 drużyn,
10. Kraków - do półfinałów przechodzą 2 drużyny,
11. Olsztyn - do półfinałów przechodzą 2 drużyny,
12. Puławy - do półfinałów przechodzą 3 drużyny,
13. Toruń - do półfinałów przechodzi 1 drużyna,
14. Stalowa Wola - do półfinałów przechodzi 1 drużyna


-w eliminacjach rozgrywamy trzy konkurencje: sprawnościowe, paratenisowe i tenisowe
-w półfinałach i finale rozgrywamy cztery konkurencje: sprawnościowe, gry drużynowe, paratenisowe i tenisowe.


Termin nadsyłania zgłoszeń - 1 września 2021!

Półfinały - w Poznaniu i Radomiu 12 września 2021,
Finał - w Poznaniu 18-19 września 2021.

Zgłoszenia już wkrótce!
Zapraszamy do kompletowania drużyn :)
TALENTIADA 2020 FINAŁ
ukryj
TALENTIADA 2020 FINAŁ
W dniu 19.09.2020 na kortach AZS-u Poznań odbył się finał Talentiady Tenisowej 2020.
Kolejność drużyn w finale była następująca:

1. Turbo Rakiety Kalisz
2. AT Masters
3. Błyskawice STT
4. Break Avengers
5. RKT Return Radom
6. SetPoint Olsztyn
7. AZS Łódź
8. Różowe Landrynki
9. Tenisowe Pioruny
10. Błyskawice AZS Poznań
11. Herosi TKS Kros Tarnowo Podgórne
12. MKT Łódź
13. Bydgoska Akademia Tenisowa
14. Szybkie Piłeczki AZS Poznań
15. MKT Stalowa Wola

Zdjęcia w GALERII!

TALENTIADA TENISOWA 2020 - FINAŁ - 19.09.2020 POZNAŃ

TALENTIADA TENISOWA 2020 - PÓŁFINAŁY: POZNAŃ I RADOM - 12.09.2020

W dniu 12.09.2020 na kortach AT MASTERS Radom oraz AZS Poznań odbyły się półfinały tegorocznej Talentiady Tenisowej!
Klasyfikacja poniżej.

Poznań:

1. Turbo Rakiety Kalisz
2. Błyskawice STT
3. GKT Nafta Zielona Góra
4. Błyskawice AZS Poznań
5. Tenisowe Pioruny
6. AZS Łódź
7. Herosi TKS KROS Tarnowo Podgórne
8. Szybkie Piłeczki AZS Poznań
9. MKT Łódź
10. Rakiety SP 2 Radzionków
11. Tennis Institut Wrocław
12. KKS Kalisz
13. BKT Advantage
14. Kortowo
15. Idea Sport
16. Gnieźnieńska Akademia Tenisowa

Radom:

1. AT MASTERS Radom (I)
2. KT Break AVvengers
3. RKT Return Radom
4. AG Tenis Chorzowska
5. ST Tiebreak
6. SetPoint Olsztyn
6. Bydgoska Akademia Tenisowa
8. MKT Stalowa Wola
9. UKS Junior Tarnogród
10. Tenes Team KS Jawczyce
11. Torpedy Gemika Kielce
12. KS Grzegórzecki GEM SET MATCH
12. Górnik Łęczna I
14. Waleczne Orły KS Tenis Pro Dobczyce
15. AT MASTERS Radom (II)

ZGŁOSZENIA DO TALENTIADY TENISOWEJ 2020

Schemat rozgrywek Talentiady 2020

Schemat rozgrywek Talentiady 2020

Rozgrywki TALENTIADY w 2020

Już 5 września 2020 roku odbędą się eliminacje tegorocznej TALENTIADY!
W tym roku Talentiada składać się będzie z konkurencji sprawnościowych, gier paratenisowych oraz tenisowych (ze względu na COVID-19 nie będzie w tym roku gier drużynowych). Eliminacje odbędą się podczas Narodowego Dnia Tenisa 05.09.2020 w 11 miastach w Polsce (Szczecin, Gdańsk, Bytom, Zielona Góra, Puławy, Wrocław, Warszawa, Poznań, Łódź, Olsztyn oraz Kraków). Półfinały w Radomiu oraz Poznaniu 12.09, natomiast finał w Poznaniu 19 lub 20.09.2020.
TALENTIADA 2019
ukryj
TALENTIADA 2019
Ruszają rozgrywki Talentiada 2019!

W załączeniu przedstawiamy schemat rozgrywek, druk zgłoszenia, komunikaty oraz przepisy ogólne rozgrywek. W celu zgłoszenia swojej drużyny uprzejmie prosimy o kontakt z poszczególnymi organizatorami zawodów eliminacyjnych:

woj. łódzkie i śląskie - TUKS Zduńska Wola, 13.04.2019
woj. dolnośląskie i lubuskie – do ustalenia, informacja wkrótce
woj. wielkopolskie i opolskie – AZS POZNAŃ (azstenis@poczta.onet.pl), 11.05.2019
woj. zachodniopomorskie – do ustalenia, informacja wkrótce
woj. pomorskie - do ustalenia, informacja wkrótce
woj. mazowieckie i podlaskie – UKS SPORTTEAM (turnieje@sportteam.pl), korty KT Warszawianka Warszawa, 28.04.2019
woj. małopolskie i podkarpackie – KT Błonia Kraków, 28.04.2019
woj. warmińsko-mazurskie i kujawsko-pomorskie – korty KS Budowlani Olsztyn, 18.05.2019
woj. świętokrzyskie i lubelskie – GKS Górnik Łęczna, 26.05.2019, Stanisław Stańczyk, m4107@wp.pl

Koordynatorem ogólnym TALENTIADY jest Agnieszka Dziedzic, Polski Związek Tenisowy (dziedzic@pzt.pl)

Przepisy oraz film dotyczący rozgrywek TALENTIADA dostępny jest na nośniku DVD.
Jeżeli chcą Państwo się z nimi dokładnie zapoznać prosimy przesłać zamówienie do Biura PZT- pzt@pzt.pl

Schemat, przepisy, komunikaty: tenis10.pzt.pl/1_102/talentiada.aspx

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA START!
KOMUNIKATY - FINAŁ - TALENTIADA 2019 - RADOM, 15-16.06.2019
ukryj
KOMUNIKATY - PÓŁFINAŁY - TALENTIADA 2019 - POZNAŃ i RADOM, 1-2.06.2019
ukryj
WYNIKI
ukryj

Wyniki - FINAŁ, 1-2.06.2019, AT Masters Radom

Wyniki - FINAŁ, 1-2.06.2019, AT Masters Radom
W dniach 15-16.06.2019 na kortach MOSiR-u Radom klub AT Masters Radom zorganizował FINAŁ - XVII Ogólnopolskiego Turnieju Talentiada 2019. Wystartowało 16 drużyn.
Kolejność drużyn w FINALE była następująca:
1 miejsce - "Błyskawice" AZS Poznań
2 miejsce - ST TieBreak I Warszawa
3 miejsce - KT Break Asy Warszawa
4 miejsce - UKS Junior Tarnogród
5 miejsce - KT Matchpoint Żyrardów
6 miejsce - HEROSI TKS KROS Tarnowo Podgórne
7 miejsce - ST TieBreak II Warszawa
8 miejsce - AT Masters I Smeczyki
9 miejsce - "Tenisowe Pioruny" Olimpia Poznań
10 miejsce - RAKIETY STT
11 miejsce - "Szybkie Piłeczki" AZS Poznań
12 miejsce - AG Tenis Chorzowska Radom
13 miejsce - KS AZS Łódź
14 miejsce - "Złote Smoki" AZS Poznań
15 miejsce - GKS Górnik Łęczna
16 miejsce - Fabianowo


Wszystkim drużynom gratulujemy udanego występu.

Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AZS Poznań

Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AZS Poznań
Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AZS Poznań
W dniach 1-2.06.2019 na kortach AZS-u Poznań odbył się półfinał Talentiady 2019. Gościem zawodów była olimpijka, zawodniczka WTA Magda Linette, która do Poznania przyjechała prosto z Wielkoszlemowego Turnieju Roland Garros. W trakcie zawodów rozmawiała z młodymi zawodnikami, dzieliła się swoim doświadczeniem sportowym. Przypomniała, że będąc w wieku 10 lat dwukrotnie brała udział w rozgrywkach Talentiady. Zwycięskie drużyny z rąk Magdy otrzymały okazałe puchary, medale i dyplomy.
Kolejność drużyn w półfinale była następująca:
1 miejsce - Błyskawice AZS Poznań
2 miejsce - AZS Łódź
3 miejsce - Tenisowe Pioruny Olimpia Poznań
4 miejsce - Herosi TKS Kros Tarnowo Podgórne
5 miejsce - Szybkie Piłeczki AZS Poznań
6 miejsce - Rakiety STT Szczecinek
7 miejsce - Fabianowo
8 miejsce - Złote Smoki AZS Poznań
9 miejsce - KKS Kalisz
10 miejsce - UKS LUKA Tenis Myszków
11 miejsce - Kortowo
12 miejsce - Angie Power Puszczykowo
Do finału - XVII Ogólnopolskiego Turnieju Talentiada 2019 awansowało pierwszych osiem drużyn. Finały odbedą się w dniach 15-16.06.2019 w Radomiu.

Wszystkim druzynom gratulujemy udanego występu.
Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AZS Poznań

Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AT Masters Radom

Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AT Masters Radom
Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AT Masters Radom
W dniach 1-2.06.2019 na kortach MOSiR-u Radom klub AT Masters Radom zorganizował półfinał Talentiady 2019. Wystartowało 15 drużyn.
Kolejność drużyn w półfinale była następująca:
1 miejsce - ST TieBreak I Warszawa
2 miejsce - KT Matchpoint Żyrardów
3 miejsce - UKS Junior Tarnogród
4 miejsce - KT Break Asy Warszawa
5 miejsce - AT Masters I Smeczyki
6 miejsce - AG Tenis Chorzowska Radom
7 miejsce - GKS Górnik Łęczna I
8 miejsce - ST TieBreak II Warszawa
9 miejsce - KS Grzegórzecki Kraków II Zabójcze Okonie
10 miejsce - AT Masters II Wojownicy
11 miejsce - MUKS Gemik Kielce
12 miejsce - KT Błonia Kraków Wataha Wilków
13 miejsce - GKS Górnik Łęczna II
14 miejsce - KS Grzegórzecki Kraków I Game Set Match
15 miejsce - AT Masters III ASY

Do finału - XVII Ogólnopolskiego Turnieju Talentiada 2019 awansowało pierwszych osiem drużyn. Finały odbedą się w dniach 15-16.06.2019 w Radomiu.

Wszystkim druzynom gratulujemy udanego występu.
Wyniki - Półfinał, 1-2.06.2019, AT Masters Radom

Wyniki - eliminacje woj. lubelskiego i świętokrzyskiego, 26.05.2019, Łęczna

Wyniki - eliminacje woj. lubelskiego i świętokrzyskiego, 26.05.2019, Łęczna
26 maja 2019 roku klub GKS Górnik Łęczna zorganizował eliminacje Talentiady 2019 dla województwa lubelskiego i świętokrzyskiego. Wystartowało 8 drużyn. Ostateczna kolejność drużyn jest następująca:
1. GKS Górnik I Łęczna
2. UKT GEMIK KIELCE
3. UKS Junior Tarnogród
4. GKS Górnik II Łęczna
5. UKT AT POL-SART Lublin
6. TALENTY TARNOGRÓD
7. GKS Górnik III Łęczna
8. GKS Górnik IV Łęczna

Wyniki - eliminacje woj. wielkopolskiego i opolskiego, 11.05.2019, Poznań

11 maja 2019 roku na kortach AZS-u Poznań zostały zorganizowane eliminacje Talentiady 2019 dla województwa wielkopolskiego i opolskiego. Wystartowało 12 drużyn. Ostateczna kolejność drużyn jest następująca:
I miejsce - Błyskawice AZS Poznań
II miejsce - Tenisowe Pioruny PT Olimpia Poznań
III miejsce - Szybkie Piłeczki AZS Poznań
IV miejsce - Herosi TKS Kros Tarnowo Podgórne
V miejsce - KKS Kalisz
VI miejsce - Kortowo
VII miejsce - Orły TKS Kros Tarnowo Podgórne
VIII miejsce - Fabianowo
IX miejsce - Złote Smoki AZS Poznań
X miejsce - Angie Power Puszczykowo
XI miejsce - Angie Power 2 Puszczykowo
XII miejsce - Dzikie Tygrysy Olimpia Poznań

Wyniki - eliminacje woj. mazowieckie i podlaskie, 28.04.2019, Warszawa

Wyniki - eliminacje woj. mazowieckie i podlaskie, 28.04.2019, Warszawa
28 kwietnia 2019 roku na kortach Warszawianki klub Sportteam Warszawa zorganizował eliminacje Talentiady 2019 dla województwa mazowieckiego i podlaskiego. Wystartowało 15 drużyn. Ostateczna kolejność drużyn jest następująca:
I miejsce - ST TieBreak Warszawa - 1
II miejsce - AT Masters Radom - Smeczyki
III miejsce - KT Break Warszawa - Asy
IV miejsce - Matchpoint Żyrardów
V miejsce - ST TieBreak Warszawa - 2
VI miejsce - AG Tenis Chorzowska - 1
VII miejsce - Sportteam Warszawa - Petardy 2
VIII miejsce - KT Break Warszawa - Kocury
IX miejsce - Legia Warszawa (sekcja tenisa)
X miejsce - Andy
XI miejsce - AT Masters Radom - Wojownicy
XII miejsce - Sportteam Warszawa - Petardy 1
XIII miejsce - Akademia Kozerki 1
XIV miejsce - AG Tenis Chorzowska - 2
XV miejsce - Akademia Kozerki 2
Komunikat - eliminacje Talentiada 2019 dla województwa mazowieckiego i podlaskiego - 28.04.2019,Warszawa
ukryj
Komunikat - eliminacje Talentiada 2019 dla województwa małopolskiego i podkarpackiego - 28.04.2019, Kraków
ukryj
Komunikat - eliminacje Talentiada 2019 dla województwa wielkopolskiego i opolskiego - 11.05.2019, Poznań
ukryj
Komunikat - eliminacje Talentiada 2019 dla województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego - 18.05.2019, Olsztyn
ukryj
Komunikat - eliminacje Talentiada 2019 dla województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego - 18.05.2019, Szczecin
ukryj
Komunikat - eliminacje Talentiada 2019 dla województwa lubelskiego i świętokrzyskiego - 26.05.2019, Łęczna
ukryj
Przepisy ogólne
ukryj
Przepisy i punktacja
ukryj
Zapoznaj się z obowiązującymi przepisami i punktacją.
Szablon komunikatu dla organizatorów rozgrywek
ukryj
Druk zgłoszenia drużyny Talentiada 2019
ukryj

TALENTIADA 2018

Ruszają rozgrywki Talentiada 2018!

W załączeniu przedstawiamy schemat rozgrywek, druk zgłoszenia, komunikaty oraz przepisy ogólne rozgrywek. W celu zgłoszenia swojej drużyny uprzejmie prosimy o kontakt z poszczególnymi organizatorami zawodów eliminacyjnych:

woj. łódzkie i śląskie - WZT Łódź (kamilla.morawska@gmail.com)
woj. dolnośląskie i lubuskie – do ustalenia
woj. wielkopolskie i opolskie – AZS POZNAŃ (azstenis@poczta.onet.pl)
woj. zachodniopomorskie i pomorskie – Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa (skt@sktszczecin.pl)
woj. mazowieckie i podlaskie – UKS SPORTTEAM (turnieje@sportteam.pl)
woj. małopolskie i podkarpackie – eliminacje odbyły się w dniu 28 kwietnia 2018r.
woj. warmińsko-mazurskie i kujawsko-pomorskie – Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy (mumbras@wp.pl)
woj. świętokrzyskie i lubelskie – UKS GEMIK KIELCE (gemik@gemik.pl)

Koordynatorem ogólnym TALENTIADY jest Agnieszka Dziedzic, Polski Związek Tenisowy (dziedzic@pzt.pl)

Przepisy oraz film dotyczący rozgrywek TALENTIADA dostępny jest na nośniku DVD.
Jeżeli chcą Państwo się z nimi dokładnie zapoznać prosimy przesłać zamówienie do Biura PZT- pzt@pzt.pl

Schemat, przepisy, komunikaty: tenis10.pzt.pl/1_102/talentiada.aspx

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA START!

Schemat rozgrywek Talentiada 2018

Schemat rozgrywek Talentiada 2018

Wyniki - XVI Ogólnopolski Finał - Talentiada 2018 - 16-17.06.2018, AT Masters Radom

Wyniki - XVI Ogólnopolski Finał - Talentiada 2018 - 16-17.06.2018, AT Masters Radom
Wyniki - XVI Ogólnopolski Finał - Talentiada 2018 - 16-17.06.2018, AT Masters Radom

FINAŁ TALENTIADA 2018 - RADOM, 16-17.06.2018 - KOMUNIKAT

Wyniki - I półfinał, 2-3.06.2018, Poznań, AZS Poznań

Wyniki - I półfinał, 2-3.06.2018, Poznań, AZS Poznań

Wyniki - II półfinał, 2-3.06.2018, Radom, AT Masters Radom

Wyniki - II półfinał, 2-3.06.2018, Radom, AT Masters Radom

PÓŁFINAŁ TALENTIADA 2018 - RADOM, 2-3.06.2018 - KOMUNIKAT

PÓŁFINAŁ TALENTIADA 2018 - POZNAŃ, 2-3.06.2018 - KOMUNIKAT

Komunikat dla województwa mazowieckiego i podlaskiego - 20.05.2018,Warszawa

 

Komunikat dla województwa zachodniopomorskiego - 20.05.2018, Szczecin

Komunikat dla województwa łódzkiego i śląskiego - 25.05.2018, Zduńska Wola

Komunikat dla województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego - 26.05.2018, Olsztyn

Komunikat dla województwa wielkopolskiego i opolskiego - 27.05.2018, Poznań

Komunikat dla województwa świętokrzyskiego i lubelskiego - 27.05.2018, Kielce

Komunikat dla województwa pomorskiego - 27.05.2018, Gdańsk

Wyniki - eliminacje woj. mazowieckie i podlaskie, 20.05.2018, Warszawa

Wyniki - eliminacje woj. mazowieckie i podlaskie, 20.05.2018, Warszawa

Wyniki - eliminacje woj. świętokrzyskie i lubelski, 26.05.2018, Kielce

Wyniki - eliminacje woj. świętokrzyskie i lubelski, 26.05.2018, Kielce

Wyniki - eliminacje woj. wielkopolskie i opolskie, 27.05.2018, Poznań

Druk zgłoszenia drużyny Talentiada 2018

Protokół rozgrywek dla organiztorów
ukryj

TALENTIADA 2017 - wyniki

W dniach 17-18 czerwca na kortach AZS Poznań odbyły się rozgrywki finałowe Talentiady 2017! 

Najlepszą drużyną została reprezentacja ATAK ŁÓDŹ w składzie: 
Stanisław Rusiecki, Franciszek Chołys, Filip Lizak, Maria Wojtaszczyk, Melania Rybarkiewicz i Patrycja Kejna.

Drugie miejsce zajęły BŁYSKAWICE AZS POZNAŃ, w składzie: 
Ksawery Malarecki, Kajetan Rozwadowski, Wiktor Skolasiński, Gracja Politowicz, Blanka Łyskawa i Oliwia Sybicka.

Trzecie Szkoła Tenisa "Tie Break" I WARSZAWA w składzie: 
Igor Bednarczuk, Aleksander Maliszewski, Staś Romer, Oliwia Klimas, Viktoria Grabowska i Magdalena Rybkowska

Kolejne miejsca zajęły: 
GEPARDY WARSZAWIANKA, 
KS GRZEGÓRZECKI, 
HEROSI TARNOWO PDG., 
SZYBKIE PIŁECZKI AZS, 
MATUSZEWSKI STAWIGUDA, 
TENISOWE SKORPIONY PTO, 
AT MASTERS RADOM, 
LEGIA WARSZAWA, 
SAMURAJE Z BŁOŃ, 
TENISOWE PIORUNY PTO, 
BAŁTYK TENNIS CLUB KOSZALIN, 
GRYFY PROMASTERS, 
KS TENNIS LIFE BRWINÓW. 
TALENTIADA 2017 - wyniki

KOMUNIKAT TENISOWA TALENTIADA BIELSKO-BIAŁA 2024

NAWIGATOR
Partnerzy Programu