AKTUALNOŚCI

To już 20 lat - KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada świętuje swój jublieusz!

To już 20 lat...ten czas tak szybko płynie.
Pamiętając pierwsze turnieje Tenisowej Talentiady wierzyliśmy, że będzie to projekt na lata.
Gdy Pan Tomasz Schefke oraz Pan Jacek Zieliński wspólnie tworzyli konkurencje do Tenisowej Talentiady przyświecał im jeden cel: zachęcić młodzież do aktywności fizycznej, a zajęcia na korcie tenisowym nie muszą ograniczać się tylko do odbijania piłki rakietą tenisową.
I to się udało! Niejednokrotnie swoje pierwsze tenisowe kroki zaczynały dzieci sprawne ruchowo, ale bardzo krótko grające w tenisa. W Talentiadzie zajmowały jedne z najwyższych miejsc zawdzięczając to swojej sprawności fizycznej.
Nie dość wspomnieć, że w Tenisowej Talentiadzie brała udział IGA ŚWIĄTEK!
To dowód na to, że Polski Związek Tenisowy otacza się ekspertami, dzięki którym widzimy efekty. Efekty, które potrzebują czasu na spokojną adaptację i rozwój.

W tym miejscu pojawiają się pierwsze podziękowania za te 20 lat. Pierwsze, bo kolejne będą już osobiste podczas finałów KINDER Joy of moving Tenisowej Talentiady w Poznaniu.
Dziękujemy z całego serca za trud pracy przez ten cały okres Panu Tomaszowi Schefke, Panu Jackowi Zielińskiemu, Pani Agnieszce Dziedzic oraz zespołowi ekspertów - Magdalenie Lelonek oraz Urszuli Dotcie.

Koordynatorem tegorocznej KINDER Joy of moving Tenisowej Talentiady jest Paweł Marciszewski, zaś konsultantem w sprawach merytoryczno-organizacyjnych Agnieszka Dziedzic.To już 20 lat - KINDER Joy of moving Tenisowa Talentiada świętuje swój jublieusz!
NAWIGATOR
Partnerzy Programu